Сертифікат нарколога та психіатра

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!

Вартість від 600 грн

Проходження всіх перевірок

Онлайн замовлення з доставкою НП

Отримання без відвідування поліклініки

Пройдіть огляд у нарколога та психіатра без відвідування

Вам потрібний сертифікат нарколога чи психіатра, але немає бажання проводити день у величезній черзі під кабінетом лікаря? Купуйте потрібний сертифікат або довідку 100-2/о за 20 хвилин на нашому сайті!

Усі документи оформлені на офіційних бланках, мають голограми, їх заповнює та завіряє мокрими печатками лікар. 100% наших клієнтів залишилися задоволеними отриманим документом, який без проблем прийняли на роботі!

Ви можете окремо купити сертифікат психіатра, нарколога або обидва документи зі знижкою 200 грн. Також ми можемо оформити довідку про психіатричні огляди 100-2/о. За документами не треба нікуди йти – ми відправимо їх поштою до будь-якого міста України. Для вашої зручності ми надсилаємо документи післяплатою, щоб Ви могли перевірити та оплатити сертифікат на пошті.

Замовити сертифікат дуже просто: заповніть форму на сайті або зателефонуйте до нашого менеджера. Зв'яжіться з нами зараз і отримайте сертифікат вже завтра!!

Форма для замовлення

Залиште заявку на сайті і ми Вам перетелефонуємо

Сертифікати нарколога та психіатра (форма 140/о/форма 122/о) та довідка про психіатричний огляд (100-2/о)

Довідка від нарколога - досить серйозний і часто необхідний медичний документ, який підтверджує адекватність, нормальне фізичне здоров'я і відсутність алкогольно-наркотичної залежності. Подібний документ необхідний людині, який надходить на певну посаду або бере на себе відповідальність за життя інших людей. Сертифікат нарколога і психіатра служить підтвердженням дієздатності і адекватного мислення людини.

Сертифікат психіатра необхідний претендентам на вакансії освітньо-виховних установ, правоохоронних органів і охоронних служб. Без цього документа не обійдуться водії, монтажники-висотники, службовці пожежної та газової служби, фармацевти і медики, і багато представників інших професій. Він потрібен для дозволу на володіння зброєю, для оформлення опіки, і навіть для отримання великого банківського кредиту. З повним списком офіційних вимог можна ознайомитися на сайті Кабінету Міністрів України.

Отримати сертифікат від нарколога можна в кожній районній поліклініці Львова. Від вас буде потрібно тільки - сила-силенна вільного часу, дуже багато терпіння і міцні нерви, адже немає секрету в якості і оперативності послуг, наддаваемих муніципальними установами. Також, можна звернутися в приватну клініку - там не буде довгих черг і нервування.

Сертифікати необхідні для надходження на роботу:

Так само для оформлення опікунства, нерухомості, для отримання кредиту, отримання дозволу на зброю, заміни водійських прав та інших цілей.

Як офіційно і швидко отримати довідку від нарколога та психіатра

Для цього достатньо просто заповнити форму зворотного зв'язку на нашому сайті або звернутися до нашого медичного центру. Наша клініка давно працює в у місті Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, і наші партнерські контракти передбачають певні переваги і пільги в обслуговуванні наших клієнтів. Ми в змозі гарантувати оперативний і якісний результат. Всі наші документи - офіційні і законні, з наявністю всіх необхідних штампів, допусків і відміток.

Разом оформляють:

СЕРТЕФІКАТ НАРКОЛОГА І ПСИХІАТРА

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!