Довідка про вагітність

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!

Купити довідку про вагітність лише за 700 грн!

Конфіденційно

Без відвідування поліклініки!

Час отримання готового документу 1 день!

Купити довідку про вагітність без візиту до лікаря

Вам знадобилася довідка, що підтверджує вагітність? Купуйте довідку про вагітність у нас на сайті за 20 хвилин! Оформлення відбувається без Вашої особистої присутності та займає набагато менше часу, ніж у поліклініці. Ви отримаєте справжню довідку від лікаря, оформлену на лікарняному бланку з потрібними підписами та печатками. І для цього Вам навіть не потрібно виходити з дому та чекати своєї черги під кабінетом лікаря!

Довідка про вагітність пройде на роботі, у РАГСі та басейні. Завдяки довідці Ви можете піти у декрет або академ відпустку, а також відмовитись від важких завдань на роботі. Щоб оформити замовлення Вам достатньо залишити свої дані на сайті і ми відправимо готову довідку поштою. Перевірити та сплатити замовлення можна на пошті, ми не просимо жодних передоплат!

Не проґавте можливість купити довідку про вагітність з доставкою до найближчого відділення пошти!

Форма для замовлення

Залиште заявку на сайті і ми Вам перетелефонуємо

Зробити довідку про вагітність

Вагітність – чудовий період, який може пережити жінка. Приємний клопіт, підготовка до появи малюка надихають, проте вагітність також вносить і досить прагматичні, термінові питання, що потребують вирішення. Вони наздоганяють майбутню маму вже в першому триместрі, адже "цікаве становище" - це не привід припиняти трудову діяльність чи кидати навчання, а лише привід уважніше стежити за власним самопочуттям. Майбутній матері надається можливість перейти на скорочений робочий день або легшу посаду, відмовитися від виконання важких завдань, пізніше піти в декретну або академічну відпустку. Це стає можливим за наявності спеціальної довідки. Юридичну довідку про вагітність можна придбати у всіх містах України.

Коли потрібна довідка про вагітність?

Пропонуємо ознайомитися з переліком випадків, коли Довідка про вагітність приносить користь:

  • Дорожите своєю роботою? - Надайте довідку. Звільнення вагітної згідно з ТК України заборонено. Начальник загрожує позбавити вас робочого місця? Надайте довідку, що підтверджує термін вагітності, і залишайтеся спокійними. Директора, який наважився виписати наказ про звільнення, чекають на серйозні судові розгляди.
  • Прискорення реєстрації шлюбу в РАГСі. Хочете увійти у весільну сукню, але животик росте досить швидко? Чекати 30 днів після подання заяви не обов'язково. Додайте до документа довідку про вагітність, і реєстрацію перенесуть на найближчу дату. Ви виглядатимете просто чудово на весільних фотографіях.
  • Дозвіл на авіапереліт. Термін вагітності наближається до завершення? Авіакомпанія має право вимагати відповідного документа, який вказує: ускладнення вагітності відсутні, жінка перенесе переліт. Так перевізники страхують себе від форс-мажорів.
  • Можливість відвідувати басейн. Замість звичайної довідки, що підтверджує відсутність інфекційних захворювань та протипоказань до плавання, вагітні надають довідку про стан вагітності. Проходити обов'язковий медогляд не потрібно. Лікар вкаже необхідні дані, фактично дозволяючи відвідування басейну.

Цікаво, що довідку про вагітність можна придбати вже сьогодні, і вона приносить пільги навіть майбутнім батькам. Можливо, вам відомо, що в декрет сьогодні йдуть не лише жінки. Ваш чоловік має можливість скористатися наданим державою правом, взявши авансом відпустку для догляду за дитиною. Аналогічно, чоловіки отримують відстрочку від військової служби.

Довідка про вагітність - документ, необхідний кожній вагітній жінці. Оформити довідку найкраще з Medspravky.org.ua.

Разом оформляють:

ДОВІДКА ПРО ВАГІТНІСТЬ

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!