Довідка в басейн

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!

Купити довідку до басейну 300 грн!

Без відвідування поліклініки!

Підійде в будб який спортивний комплекс

Отримай наступного дня на будь-якому відділенні НП!

Купити довідку в басейн без відвідування

Якщо ви збираєтеся записатись у басейн, Вам обов'язково знадобиться медична довідка. Її можна отримати у звичайній поліклініці, але для цього потрібно пройти огляд у лікарів та здати аналізи, які підтвердять, що Ви абсолютно здорові.

Можна заощадити час та купити довідку в басейн у нас на сайті! Оформлення відбувається без вашої присутності, але ви отримаєте довідку з лікарні! Наша довідка містить:

  • висновок лікаря про придатність відвідування басейну;
  • мокру печатку;
  • підпис лікаря.

Бланк завіряється згідно з усіма чинними правилами МОЗ, тому всі наші клієнти без проблем почали відвідувати басейн завдяки нашій довідці!

Одна з головних переваг замовлення довідки у нас – не треба нікуди йти! Довідка сама прийде до Вас у найближче відділення пошти. Сплатити замовлення можна на пошті при отриманні або за попередньою оплатою на картку.

Купіть довідку до басейну всього за 300 грн і вирушайте до басейну вже завтра!

Форма для замовлення

Залиште заявку на сайті і ми Вам перетелефонуємо

Зробити довідку в басейн офіційно та швидко

Якщо ви стежите за своїм здоров'ям і ведете здоровий спосіб життя, то обхід всіх необхідних лікарів і здача аналізів для отримання такої довідки перетворюються в звичайну бюрократичну формальність.

Так навіщо ж тоді потрібно витрачати на це свій дорогоцінний особистий час, який знадобиться вам для більш корисних і приємних занять. До недавнього часу ця проблема здавалася нерозв'язною, однак тепер ви завжди зможете купити довідку в басейн в нашому медичному центрі і позбавити себе від зайвих проблем і втрати часу.

Тим більше, що в результаті ви отримаєте справжній, справжній документ, яким і є офіційна медична довідка.

Ми гарантуємо якість послуг

Як відомо, медична довідка для басейну видається на спеціальному бланку з печатками і завіряється підписами відповідних лікарів. Оформимити довідку в басейн можна в Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Хмельницькому

Наша компанія забезпечує своїм клієнтам виключно високу надійність та якість наданих нами медичних послуг.

Разом оформляють:

ДОВІДКА В БАСЕЙН

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!