Довідка 095 студентам / учням

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!

Вартість довідки 095 від 300 грн.

Проходят во всех школах и ВУЗах!

Без відвідування поліклініки!

Доставка НП за 1 день!

Купити довідку про хворобу (форма 095) без візиту до лікаря

На сьогоднішній день, щоб отримати довідку, не обов'язково витрачати півдня у лікарні або намагатися домовитися з лікарем. Можна придбати довідку 095 на нашому сайті за 15 хвилин, з доставкою до найближчого відділення пошти!

Онлайн оформлення довідки відбувається набагато швидше і зручніше, тому що вам не потрібно записуватися на прийом до лікаря та чекати у черзі під кабінетом. Постійні повітряні тривоги ще більше ускладнюють завдання отримання медичної довідки, тому наш сайт став справжнім порятунком для тисячі задоволених клієнтів!

Зверніть увагу, що довідка 095 видається педіатром і підійде лише для учнів у школі, технікумі чи ВНЗ. Усі довідки ми оформляємо на справжніх бланках, які запевняє лікар. Наші документи пройдуть перевірку в будь-якому навчальному закладі, і ви зможете закрити прогул без проблем!

Оформлення довідки про хворобу відбувається в кілька етапів:

  • ви залишаєте заявку на сайті або по телефону;
  • менеджер передає ваші дані лікарю;
  • лікар оформляє довідку згідно з правилами МОЗ України;
  • готова довідка чекатиме вас на пошті.

Купити довідку 095 дуже просто та безпечно, а сплатити замовлення можна накладкою після перевірки документа на пошті. Зробіть замовлення прямо зараз та отримайте довідку вже завтра!

Форма для замовлення

Залиште заявку на сайті і ми Вам перетелефонуємо

Оформити довідку 095

Легке нездужання - недостатній привід для виклику лікаря додому, але важливий для того, щоб пропустити навчання. У такому разі оптимальним варіантом буде довідка 095-о – документ можна придбати у медичних центрах у будь-якому з міст України.

Медична довідка 095-о - офіційний документ, який підтверджує недієздатність для навчання через погане самопочуття, видається педіатром чи терапевтом районної поліклініки наступним категоріям осіб:

Кожен чув про черги районних медичних закладів, особливо до педіатра, терапевта. Незначне нездужання легко може перетворитися на серйозне захворювання після проведеного у стінах поліклініки дня. Все це є приводом задуматися про оформлення довідки про тимчасову непрацездатність та подальше надання її вчителям, викладачам.

Довідка для студента недорого

Для отримання довідки про тимчасову непрацездатність необхідно відвідати лікаря, пройти призначений курс лікування, здати аналізи.

Медична довідка 095 зазвичай звільняє від відвідування навчального закладу на строк до 20 днів. Додатково вона забезпечує звільнення від занять фізкультурою протягом 2 тижнів від дати оформлення.

Разом оформляють:

ДОВІДКА 095

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!