Довідка 086

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!

Купити довідку 086 всього за 600 грн!

Без відвідування поліклініки!

На роботу, до школи чи ВНЗ!

Пройти медогляд з доставкою всього за день!

Пройдіть медогляд без відвідування поліклініки

На сьогоднішній день отримати медогляд можна двома способами:

  • Провести кілька днів у безкінечних чергах під кабінетами лікарів, бігти о 7 ранку здавати аналізи та проходити додаткові обстеження
  • Купити довідку 086 за 20 хвилин на нашому сайті!

Медогляд, оформлений у нас, пройде в будь-який навчальний заклад та на роботу. Довідка оформляється на лікарняному бланку, має всі необхідні підписи та печатки.

Для отримання довідки 086 не потрібно нікуди йти - оформлення відбувається без вашої особистої присутності! Зробити замовлення дуже просто: заповніть форму нижче та очікуйте дзвінка нашого менеджера. Він підтвердить замовлення по телефону, уточнить дані та передасть їх лікарю для оформлення.

Заповнений за всіма правилами медогляд ми відправимо поштою у Ваше місто. Перевірити правильність заповнення та оплатити замовлення можна прямо на пошті. Крім оплати наложкою у нас є також передоплата на картку. Обирайте зручний для Вас спосіб оплати!

Купіть медогляд за 20 хвилин та заощадьте свій час та нерви!

Форма для замовлення

Залиште заявку на сайті і ми Вам перетелефонуємо

Зробити довідку 086 до школи, ВНЗ, на роботу

Починаючи з дитячого садка або навіть раніше, людина стикається з різними видами медичних довідок. Держава контролює стан здоров'я вихованців, учнів, студентів, працівників, щоб уникнути ризику інфікування великої кількості людей. Отримання будь-якої довідки вимагає багато часу, нервів та грошей (у часи "безкоштовної" медицини). Існує інший шлях - купити довідку 086, що можна зробити вже сьогодні, законно та недорого. Наш медичний центр у Києві, Львові допоможе отримати бажаний документ за 1 робочий день

Коли потрібна така форма довідки? Реально чи поступити до ВНЗ без цього документа? Дізнайтеся зараз!

Послугами нашої клініки успішно скористалося багато людей, і кожен з них міг без проблем купити лікарняний у містах Львів, Київ, Луцьк. Усі довідки оформляються відповідно до регламенту Міністерства Здоров'я України.

Згідно чинного українського законодавства, вступаючи до вищого навчального закладу абітурієнт зобов'язаний надати певний пакет документів Міністерству Освіти України. Медична довідка форми 086 / о входить до їх числа. Довідка є офіційним документом, який підтверджує задовільний стан здоров'я людини. Навчальний заклад (школа, коледж, технікум, академія, інститут, університет) аналізує надану інформацію, робить висновки про можливість людини проходити навчання.

Довідка складається на основі висновків кількох лікарів:

Потрібно буде здати ряд аналізів, зробити флюорографію органів грудної клітки (1 знімок на рік), перевірити наявність "вікових" вакцинацій, пройти певні діагностичні обстеження. Важливо розуміти: результати обстежень дійсні лише 30 днів.

Переваги нашої компанії

Вирішили купити довідку 086 / о в нашому медичному центрі? Дуже розумне рішення! Угода має багато переваг:

Залиште замовлення на сайті, щоб купити довідку 086 найшвидшим, законним і зручним способом в містах Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, або зверніться до нашої клініки за контактами, вказаними на сайті.

Разом оформляють:

ДОВІДКА 086-о (086-1/о)

Графік роботи: Пн-Пт: 08:00-22:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

Залишайте замовлення онлайн!